Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η
Σας καλούμε σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 10 παρ. 3 & 18 του Ν.1474/84 και
13 & 16 του Π.Δ.334/85 στην Ετήσια Τακτική Συνέλευση των Αντιπροσώπων των
Κλάδων του Περιφερειακού Παρατήματος Δυτικής Μακεδονίας του ΓΕΩΤ.Ε.Ε., που θα
πραγματοποιηθεί στην Κοζάνη την 25–02–2015 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:30 στην
αίθουσα συνεδριάσεων του πρώην Νομαρχιακού Συμβουλίου Ν. Κοζάνης (Διοικητήριο
– Κοζάνη).
Σε περίπτωση μη απαρτίας η Συνέλευση θα γίνει ΟΡΙΣΤΙΚΑ στις 04-03-2015 ημέρα
Τετάρτη και ώρα 18:30 στον ίδιο χώρο.
ΘΕΜΑ TA ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

 

1. Απολογισμός Δράσης Δ.Ε. – Πρόγραμμα Δράσης Παραρτήματος έτους 2015
2. Οικονομικός απολογισμός έτους 2014 – Προϋπολογισμός έτους 2015
3. Εκλογή πενταμελών Επιτροπών Κλάδων
4. Τοποθετήσεις Αντιπροσώπων Κλάδων - Διάφορα
Η κίνησή σας μπορεί να γίνει με τα συνηθισμένα συγκοινωνιακά μέσα ή με το Ι.Χ.
αυτοκίνητό σας, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2685/99 (ΦΕΚ 35/Α/1999) και την αρ.
2/54866/0022/6-8-99 Απόφαση του Υπουργού Οικονομικών.
Ημέρες εκτός έδρας: μία (1).
Η προκαλούμενη δαπάνη βαρύνει τις πιστώσεις του ΓΕΩΤ.Ε.Ε./Π.Δ.Μ. και
συγκεκριμένα τους Κ.Α.Ε. 0771 και 0772.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ της Δ.Ε.

ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ. ΣΙΟΓΚΑΣ

 

ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ ΠΡΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ


A. Μέλη Συνέλευσης Αντιπροσώπων Κλάδων Παρ/τος Δυτ. Μακεδονίας
ΚΛΑΔΟΣ: ΓΕΩΠΟΝΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 ΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5 ΓΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΔΗΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
11 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
13 ΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗ-ΚΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
17 ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
18 ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19 ΜΗΤΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
22 ΜΠΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24 ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
26 ΠΑΤΣΙΛIAΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
27 ΠΙΣΤΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΡΟΥΦΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
31 ΣΗΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
32 ΤΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34 ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
36 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
37 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΛΑΔΟΣ: ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΛΟΥΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΑΛΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΛΑΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11 ΣΑΜΙΟΣ-ΣΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
13 ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΤΣΙΟΠΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΚΛΑΔΟΣ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑMΠΑΤΖΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
2 ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΚΑΝΤΑΪΦΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
6 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΚΛΑΔΟΣ: ΓΕΩΛΟΓΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΡΟΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
8 ΛΑΠΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ
9 ΜΟΥΤΖΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΙΗΛ
10 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11 ΣΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΛΑΔΟΣ: ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΜΑΡΔΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


B. Μέλη Διοικούσας Επιτροπής
1. ΣΙΌΓΚΑΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ
2. ΤΣΊΜΠΛΙΝΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ
3. ΔΑΔΑΜΌΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ
4. ΤΣΑΚΊΡΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
5. ΧΡΥΣΟΣΤΌΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ
6. ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ
7. ΝΤΙΝΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8. ΠΑΛΑΜΆΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ
9. ΓΑΚΊΔΗΣ ΖΏΗΣ
10. ΕΛΕΥΘΕΡΙΆΔΗΣ ΙΣΑΆΚ
11. ΓΑΒΡΗΙΛΊΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΌΣ
Για να μην υπάρξει πρόβλημα απαρτίας και συνεχών μετακινήσεων η Ετήσια
Τακτική Συνέλευση Αντιπροσώπων των κλάδων του Παραρτήματος ΓΕΩΤ.Ε.Ε.
Δυτικής Μακεδονίας θα γίνει οριστικά στις 04-03-2015 ημέρα Τετάρτη και ώρα
18:30
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον κ. Πολύδωρο
Κουντούδη (2461023443).